01.08.2016 0:00

Повернення з відпустки

Перепрошую в тих, хто не зміг достукатись до мене ...
Читать полностью
 
06.06.2016 0:00

[Отменено из-за погоды...] Вечно молодой дедушка Сулико разожжет...

участок пляжа на оз. Горащиха, напротив 7 линии в ...
Читать полностью
 
12.07.2015 0:00

kiwi Dnistr 2015

Байдарочно-палаточный поход в режиме supermatraz…
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Старатели

Пригоди лижників у країні неляканих сноукетів
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Белка в Сибири

О сноукэтинге и фрирайде в затеряном сибирском пос...
Читать полностью
 

 

2011-2012 Комерційний директор

ТОВ "І-Тревелс" (Київ) - IT-компанія, що спеціалізується на інформаційному забезпеченні пасажирських перевезень і є оператором системи онлайн бронювання і продажу автобусних квитків. 

З 2011 року протягом року я працював комерційним директором у цьому Інтернет-стартапі. За цей час відвідуваність web-ресурсів компанії зросла з десятків до тисяч відвідувачів в день, а компанія з нікому невідомого сайту перетворилася на повноцінного учасника ринку електронної комерції в транспортній галузі.

Я в компанії відповідав за роботу трьох відділів: розвитку дистрибуції, роботи з перевізниками і Web&SEO. Також самостійно створив і розвивав web-ресурс skybus.kiev.ua і займався зовнішніми PR компанії та її сервісів. За моєї активної участі було проведено семінар для перевізників у Києві (спільно з Банком «Національний Кредит») і у Борисполі (спільно з Міжнародним аеропортом «Бориспіль»). Підписані договори про співпрацю з залізницею, автобусними перевізниками, порталами авіаційного бронювання anywayanyday і готельного бронювання hotels.ua та іншими організаціями. Заключено договори з автостанціями, розпочато реалізацію квитків через термінали та відділення ПриватБанку.

Активна PR-компанія дозволила значно (в кілька десятків разів) підвищити відвідуваність ресурсів компанії, розмістити посилання на ресурси компанії на офіційних сайтах аеропорту «Бориспіль» і Євро-2012, в Інтернет-довідниках та в соціальних мережах. Також PR-активність сприяла залученню нових інвесторів у проект.

Новий інвестор в умовах нестачі фінансування став ангелом-рятівником для компанії. Але, на жаль, мені не залишилося місця в новому штатному розкладі, і я покинув компанію. Все ще очікую, коли ж компанія остаточно розрахується зі мною по заробітній платні.