01.08.2016 0:00

Повернення з відпустки

Перепрошую в тих, хто не зміг достукатись до мене ...
Читать полностью
 
06.06.2016 0:00

[Отменено из-за погоды...] Вечно молодой дедушка Сулико разожжет...

участок пляжа на оз. Горащиха, напротив 7 линии в ...
Читать полностью
 
12.07.2015 0:00

kiwi Dnistr 2015

Байдарочно-палаточный поход в режиме supermatraz…
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Старатели

Пригоди лижників у країні неляканих сноукетів
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Белка в Сибири

О сноукэтинге и фрирайде в затеряном сибирском пос...
Читать полностью
 

 

2009-2011 Директор з маркетингу, реклами та PR

Туристична компанія kiwitravel спціалізувалася на ніші екстремального бюджетного відпочинку: автобусні тури на гірськолижні курорти України та Європи, організація гірських турів, сплави на катамаранах, бюджетні поїздки на узбережжя Чорного моря, пляжні тури від туроператорів, тощо.

kiwitravel була створена мною і моїм другом - колегою по сноубордичним покатушках. У лічені місяці без жодних стартових інвестицій ми організували життєздатну компанію і вивели її на позиції хедлайнера в тематичній ніші.

Я в компанії відповідав за розробку нових напрямків, а також за просування. Були розроблені, організовані і «поставлені на потік» зимові автобусні поїздки вихідного дня на гірськолижні курорти Буковель, Драгобрат, Красія, Водяники в Україні, тижневі тури на гірськолижний курорт Штубай в Австрії, літні гірські походи в Карпатах, сплави на катамаранах по Південному Бугу та інші ненудні тури. Був створений web-сайт, надруковані і регулярно оновлювалися інформаційні листки kiwiNews, на борту автобусів з нашими туристами демонструвалися kiwi-відео і роздавалися свіжі ківі. У зимовий період запрацювала безкоштовна сноубордична школа Goofy'sBoardSchool. Також агентство займалося реалізацією «пляжних» турів від операторів.

У 2011 році kiwitravel вичерпав себе, і ми з колегами вирішили розійтися. Але продовжує функціонувати kiwiClub - некомерційна організація екстремальних пригод. Мною були організовані гірські сходження на Ельбрус, Казбек, Монблан і Гран Парадізо, трек в Гімалаях, численні гірські походи в Карпатах, зимові гірськолижні покатушки в Ірані, в Австрії, в Карпатах і багато інші цікавинки.