01.08.2016 0:00

Повернення з відпустки

Перепрошую в тих, хто не зміг достукатись до мене ...
Читать полностью
 
06.06.2016 0:00

[Отменено из-за погоды...] Вечно молодой дедушка Сулико разожжет...

участок пляжа на оз. Горащиха, напротив 7 линии в ...
Читать полностью
 
12.07.2015 0:00

kiwi Dnistr 2015

Байдарочно-палаточный поход в режиме supermatraz…
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Старатели

Пригоди лижників у країні неляканих сноукетів
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Белка в Сибири

О сноукэтинге и фрирайде в затеряном сибирском пос...
Читать полностью
 

 

2009-2014 Експерт з маркетингових комунікацій

Науково-виробниче підприємство «Елекон» - інжинірингова компанія, що здійснює постачання на український ринок електротехнічного обладнання середнього і високого класу напруги, проектування та будівництво трансформаторних підстанцій, автоматизацію об'єктів електроенергетики.

Я більш ніж п`ять років співпрацював з НВП «Елекон». Головна мета - розробка комплексу маркетингу на підприємстві, зокрема в частині реклами та просування. Мною для компанії були розроблені каталоги - презентаційний каталог російською та англійською мовами та «розсильний» каталог у форматі В5. Наклади каталогів виготовляються у Києві та надсилаються в офіс компанії в Донецьку.

Для просування компанії в Мережі мною був створений web-сайт компанії українською, російською та англійською мовами.

Щоосені я придумую і макетую корпоративні календарі, настільний та настінний.

Для проведення презентацій для компанії були створені кілька презентацій у форматі MS PowerPoint. Для надання матеріалів в електронному вигляді була замовлена партія брендованих флешок, а для пакування каталогів - два види брендованих PET-пакетів.

У рамках написання випускної кваліфікаційної роботи у Московській Бізнес-Школі мною була розроблена стратегія маркетингових комунікацій компанії в середньостроковій і короткостроковій перспективі, проведено дослідження існуючих каналів маркетингових комунікацій.

Крім того, була організована участь партнерів компанії із Шанхая у електротехнічній виставці в Україні, забеспечено виготовлення паперових та CD-каталогів у Києві (російською мовою).