01.08.2016 0:00

Повернення з відпустки

Перепрошую в тих, хто не зміг достукатись до мене ...
Читать полностью
 
06.06.2016 0:00

[Отменено из-за погоды...] Вечно молодой дедушка Сулико разожжет...

участок пляжа на оз. Горащиха, напротив 7 линии в ...
Читать полностью
 
12.07.2015 0:00

kiwi Dnistr 2015

Байдарочно-палаточный поход в режиме supermatraz…
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Старатели

Пригоди лижників у країні неляканих сноукетів
Читать полностью
 
19.11.2013 0:00

Белка в Сибири

О сноукэтинге и фрирайде в затеряном сибирском пос...
Читать полностью
 

 

2002-2003 Менеджер проекту

В кінці 2002 року відразу дві компанії запропонували мені роботу і деякий час я поєднував бурхливу діяльність відразу в двох проектах - в електротехніці і в галузі будівельних матеріалів. Один з проектів - корпорація Intelgroup, афільована структура держконцерну «Укрбудматеріали». За короткий час мені вдалося запустити маркетинговий проект «з чистого аркуша».

Завдання стояло нетривіальне - організувати збут будматеріалів, що видобуваються підприємствами концерну: перліту, кварцового піску, граніту і різних видів природного каменю. При цьому, не спираючись на будь-яку існуючу сбутову структуру. Мною була проведена робота з напрацювання бази даних потенційних споживачів, вітчизняних і зарубіжних, було підготовлено торгову пропозицію на трьох мовах, розроблено web-сайт (також тримовний), розроблено мінімальний необхідний набір поліграфії для прямого маркетингу: фірмові бланки, візитівки і конверти. Також, я залучив до роботи своїх однокурсників по магістерській програмі в Києво-Могилянській академії. Треба сказати, що їхні напрацювання у розвитку бази виявилися набагато більшими моїх. У подальшому один з них стане президентом концерну. А поки ми зробили це разом. Почавши активно контактувати з потенційними клієнтами, ми вже на другий місяць роботи отримали перші замовлення, потім ще і ще. Проект запрацював.

До літа 2003 переді мною постав вибір, який з двох проектів, у яких я був задіяний, обрати. Оскільки зважаючи на великий завантаження поєднувати роботу відразу в двох компаніях далі було неможливо. Я віддав перевагу електротехніці.